پرش از دستورهای نوار
رد کردن تا محتوای اصلی
جابجایی به بالا
ورود به سامانه
 

 پیام مدیر عامل

 
 
54.jpg
باسمه تعالي
بیستم جمادی الثانی روز میلاد زهرای صدیقه ای كه محبت و خشمش مظهر رضاي الهي و غضب ربوبي است، بزرگ بانویی که مایه فخر و مباهات پیامبر اکرم حضرت محمد مصطفی (ص) است.
نامگذاری این روز به روز زن و روز مادر، مبین جایگاه والا و ارزشمند زن در فرهنگ ایران اسلامی است. با مطالعه ای دقیق و تعمقی عمیق در زندگی کوتاه اما پر برکت زهرای اطهر که چشمه ی نیکی، کوثر خیر و حقیقت اهل بیت بود زنان می توانند به اهمیت نقش و تاثیر خود در جامعه و خانواده پی ببرند.
فاطمه زهرا هم روشن است و هم روشنگر. او اسوه و الگوی حقیقی و جاودانه ی تاریخ بشر بوده و خواهد بود. چشم اندازی امیدوار کننده برای فردای فرزندان و نمونه ی بی بدیل آداب خانه داری و همسرداری .
با تبریک میلاد دردانه ی آفرینش، برای مادران عزیز و بانوان شریف تندرستی و شادکامی آرزو کرده و از ایزد منان توفیق خدمت بیشتر به این عزیزان رامسألت داریم.
سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز میلاد خلف صالحش روح الله رهبر کبیر انقلاب شکوهمند اسلامی (قدس سره)بر همه ي مسلمین مبارک باد
 
 
قاسم طاهری
مدیرعامل شرکت بهره برداری
 قطار شهری مشهد و حومه
    
مبدأ:
   
مقصد:
   
روز:
  :         ​     
ساعت:
 

 تاریخ بروزرسانی

 
  
1393/01/30 08:24 ق.ظ

  

 
اطلاعات آماری
 
 

 آمار بازدید سایت

 
کاربران آنلاین: 5دیروز: 1805هفته اخیر: 14522کل بازدیدکننده از سایت: 6297کل بازدید از سایت: 60937
logo1.jpg
 
  
به نظرشما کدامیک از روش های ارائه بلیت مناسبتر و قابل دسترس تر میباشد؟کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد و حومه می باشد
Powered by ParnianPortal