پرش از دستورهای نوار
رد کردن تا محتوای اصلی
جابجایی به بالا
ورود به سامانه
 

 پیام مدیر عامل

 
 
 
 IMG_2723 (Copy).jpg
با چرخش روزگار، تحولات بسیاری رخ داده و تعاملات انسان، طبیعت و تکنولوژی روز به روز گسترده تر و پیچیده تر می شود. اما آنچه اهمیت دارد اینکه ایجاد محیط ایمن که در آن تمامی مخاطرات و عوامل آسیب رسان شناسائی، حذف و یا کنترل شوند از اولویت برخوردار بوده تا سلامت و امنیت افراد تضمین گردد.
ابزارهای ایمنی مدیران همان ابزارهای ارتقاء بهبود تجارت و کسب و کار می باشند ابزارهائی چون تعیین اهداف، نظارت بر جریان کار، تصمیم گیری، رسیدگی به مسائل مبهم ، دستورالعمل های عملیاتی.
در یک سازمان پویا و در حال رشد مدیریت ایمنی ابتدا با نیازسنجی به تدوین دستورالعمل های جامع و مانع پرداخته و با آموزش دقیق به کارکنان بر اجرا دستورالعمل ها نظارت عالیه دارد و در مرحله آخر ممیزی ایمنی است که تضمین کننده عمکلرد ایمن سیستم می باشد.
آنچه در طول بهره برداری شاهد آن بوده ایم لطف و عنایت خداوند در وهله اول و رعایت نکات کلیدی دستورالعمل های ایمنی در تمامی سطوح و بخش های مختلف بوده که تا امروز حداقل حوادث کار را داشته ایم و تداوم این امنیت و سلامت کار از الزامات و تاکیدات بوده و امید دارم طبق روال جاری ، ایمنی اولویت و سرلوحه تمامی تصمیمات و فعالیت هایمان قرار داشته باشد.
 
 
 
قاسم طاهری
مدیرعامل شرکت بهره برداری
 قطار شهری مشهد و حومه
    
مبدأ:
   
مقصد:
   
روز:
  :         ​     
ساعت:
 

 تاریخ بروزرسانی

 
  
1393/07/24 02:52 ب.ظ

  

 
اطلاعات آماری
 
 

 آمار بازدید سایت

 
کاربران آنلاین: 4دیروز: 983هفته اخیر: 8366کل بازدیدکننده از سایت: 13026کل بازدید از سایت: 97005
​ 
به نظر شما اطلاع رسانی خدمات، نکات ایمنی، فرهنگی و اخبار قطار شهری کدام یک از روش های زیر برای شما کاربردی تر است؟

 
 
shekayat.jpg
مزایده ها و مناقصه ها
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد و حومه می باشد
Powered by ParnianPortal